•  
  • TR
  • EN

Seracad Nedir?

Seracad Nedir?

SERACAD Nedir?

Zamanın değerinin çok arttığı günümüzde, SERACAD tasarım platformu, sizlerin hızlı, kaliteli ve doğru tasarımlar yapmanız için tasarlandı. İnteraktif yapısı, dinamik ve güncel ürün kütüphaneleri, gelişmiş merkezi render serverları ile artık tasarımlarınız çok daha canlı

SERACAD ile neler yapabilirim?

İlk anda sayabileceklerimiz; Birkaç mouse darbesi ile istediğiniz ölçü ve şekillerde mekanlar oluşturmak, Sürükle bırak yöntemi ile istenilen biçimlerde özgürce karolardöşemek, 3D ürün kütüphanesi ile tefrişi tamamlamak. 2D plan ve duvar görünüşlerinielde etmek, Metraj ve maliyet bilgilerini excel formatında göndermek, Güçlü RenderServerlar sayesinde kısa bir süre içerisinde V-Ray® renderları elde etmek.

SERACAD sadece bir tasarım yazılımı mı?

Kesinlikle hayır. Seracad ayrıca bir tasarım platformu. Tasarımlarınızı diğer seracad kullanıcıları ile paylaşabilir, onların yorumlarını gözlemleyebilir, onların tasarımlarına yorum yazabilirsiniz. Hatta platformda yarışmalara katılabilirsiniz.

Nasıl sahip olabilir ve kullanabilirim?

Tamamen ücretsiz olan SERACAD’e, sitemizden üye olarak sahip olabilirsiniz. Üyelik müracaatınızdan sonra mail hesabınıza gelen mesajı onaylayarak üyelik işlemlerini tamamlayınız. Üye bilgilerinizi girip Seracad Programı’nı istediğiniz sayıda bilgisayara indirebilirsiniz. Programı basitçe indirip, yardım dökümanlarını, eğitim filmlerini ve örnek mekan çizimlerini izleyerek kısa bir süre içerisinde tasarımlar oluşturabilirsiniz.