Seramiksan Tarsus konsept mağazası Modaser açıldı

17 Ekim 2012 Çarşamba

Tüm Haberler

Türk seramik sektörünün öncü markası Seramiksan’ın Tarsus konsept mağazası Modaser açıldı.

Estetik tasarım ve ileri teknoloji karoların adresi Modaser Türk seramik sektörünün yenilikçi markası Seramiksan’ın Tarsus’ta açılan bayisi Modaser, yeni showroom’uyla Tarsuslulara ileri teknoloji ve estetik tasarım karoları özel bir konsept ile buluşturuyor. Seramiksan’ın ilklerini ve teklerini bir araya getiren showroom’un açılışı 17 Ekim’de yapıldı.


Tarsus’un önde gelen yapı malzemeleri firmalarından Modaser’in showroom açılış töreni; Tarsus Kaymakamı Sn. Orhan Şefik Güldibi, Tarsus Belediye Başkanı Sn. Burhanettin Kocamaz ve diğer mülki idare amirleri ile Seramiksan yöneticileri katılımıyla gerçekleşti.

Seramik sektörünün önde gelen markalarından Seramiksan’ın Türkiye genelindeki showroom sayısı artıyor. Tarsus’ta yapılan Modaser açılışında Seramiksan’ın ileri teknoloji ve estetik tasarımı bir araya getiren yenilikçi ürünleri sergileniyor. 300 m2 kapalı 380 m2 açık alan olmak üzere toplam 680 m2 alana sahip olan showroom’da bakteri oluşumunu engelleyen Nanotech, üç boyutlu baskı teknolojisiyle tasarımda sınırları zorlayan Digiart, desenleriyle dikkat çeken Soluble Salt, mekâna görsel derinlik katan Lappato, Full Lappato ve High Glossy gibi inovatif ürünler, Tarsusluların beğenisine sunuluyor. Showroom’da yer alan ürünler, seramik karoların farklı kullanım alanları için sunduğu yaratıcı çözümleri de gösteriyor.

 

Arama Ekranını Kapat
x

Seramiksan'da Ara