Seramiksan’dan Ağrı Patnos’ta yeni showroom: Nehir İnşaat

14 Kasım 2012 Çarşamba

Tüm Haberler

Türk seramik sektörünün öncü markası Seramiksan’ın Patnos’taki iş ortağı Nehir İnşaat, yeni showroomu ile Patnos halkının hizmetinde. Nehir İnşaat, yenilenen showroom’unda Seramiksan’ın estetik tasarım ve ileri teknolojiyle üretilen ürünlerini bir araya getiriyor. Seramiksan’ın benzersiz teknolojisini yansıtan karolarını özel bir konsept ile sergileyen Nehir İnşaat’ın açılışı 14 Kasım Çarşamba günü mülki idare amirleri ve Seramiksan yetkililerinin katılımıyla gerçekleşti.

Türk seramik sektörünün yenilikleriyle fark yaratan markası Seramiksan’ın Türkiye’nin batısından doğusuna bayi ağı genişliyor. Patnos’ta bir yıldır Seramiksan bayiliğini üstlenen Nehir İnşaat, yeni Seramiksan showroom’unu açtı. 14 Kasım Çarşamba günü yapılan açılışa Patnos Belediye Başkanı Yusuf Yılmaz, resmi kurum amirleri ile Seramiksan yöneticileri katıldı.

Nehir İnşaat’ın 2000 m² kapalı, 500 m², açık alan olmak üzere toplam 2500 m² alana sahip olan showroom’unda Seramiksan’ın farklı beğenilere yönelik geniş ürün gamı sergileniyor. Estetik tasarım ve ileri teknolojiyi bir araya getiren ürünler arasında; bakteri oluşumunu engelleyen Nanotech, üç boyutlu baskı teknolojisiyle tasarımda sınırları zorlayan Digiart, desenleriyle dikkat çeken Soluble Salt, mekâna görsel derinlik katan Lappato, Full Lappato ve High Glossy gibi inovatif ürünler dikkat çekiyor. Nehir İnşaat showroom’unda seramik karoların farklı kullanım alanları için sunduğu yaratıcı çözümler de görülebiliyor.

                                             

Arama Ekranını Kapat
x

Seramiksan'da Ara